en nl fr
ups
GPU
Alle mogelijke hardware onderdelen voor uw IT-systeem op maat

Enkel met de juiste hardware onderdelen kunnen we een optimaal IT-systeem bouwen. Bij Ahead-IT vindt u alle mogelijke onderdelen voor de samenstelling van kwalitatieve servers. Ook bij herstellingen maken we gebruik van onze lokale voorraad. Op die manier kunnen we u een snelle en persoonlijke service garanderen.

Hier vindt u alle mogelijke hardware accessoires onder één dak:

  • Harde schijven
  • Geheugen
  • SSD’s
  • Kabels
  • Server boards
  • Floppy drives
  • DVD-lezers
  • Processors
  • Monitors
  • GPU
  • Supermicro®
  • Raid controllers
  • Network controllers
  • Voedingen
  • Enzovoort

Informeer gerust naar onze lokale voorraad. Bestellen kan eenvoudig en snel via onze gebruiksvriendelijke website. Nog vragen? Neem contact op.

kabels
stroom kabels
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT outlet stroomkabel 5M
€ 5,37
Ahead-IT stroomkabel 1.8M intlet naar 2 x outlet (C13) (split kabel)
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 1.8M normaal
€ 2,21
Ahead-IT stroomkabel 1.8M normaal input naar 2 x outlet (C13) (split kabel)
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 3M Normaal naar C19
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 2M outlet C13 naar C20
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 2M outlet C19 naar C14
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 2M outlet C19 naar C20
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 3M outlet C13 naar C14
€ 24,60
Ahead-IT stroomkabel 5M outlet C13 naar C14
€ 24,60
Outlet power cable 0.6M C13 IEC to C14 IEC for remote powerswitch/UPS
€ 2,09
Outlet power cable 1.8M C13 IEC to C14 IEC for remote powerswitch/UPS
€ 3,69
netwerk kabels
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT 100G QSFP28 - QSFP28 DAC 1meter - Passive (Mellanox Coding)
€ 104,78
Ahead-IT 100G QSFP28 - QSFP28 DAC 2meter - Passive (Mellanox Coding)
€ 140,73
Ahead-IT 100G QSFP28 to 2 x 50G QSFP28 DAC 2meter - Passive (Mellanox Coding)
€ 167,53
Ahead-IT 100G QSFP28 to 4 x SFP28 DAC 2meter - Passive (Mellanox Coding)
€ 205,74
Ahead-IT 25G SFP28 - SFP28 DAC 2meter (Cisco Coding)
€ 87,82
Ahead-IT 25G SFP28 - SFP28 DAC 2meter (Cisco Coding)
€ 95,40
Ahead-IT 25G SFP28 - SFP28 DAC 2meter (Mellanox Coding)
€ 97,73
Ahead-IT 25G SFP28 - SFP28 DAC 2meter - Passive (OEM/Broadcom-Supermicro Coding)
€ 109,54
Ahead-IT 25G SFP28 - SFP28 DAC 3 meter - Passive ( Dell - Force10 Coding )
€ 100,42
Ahead-IT 25Gbit/sec Transceiver SFP28 - LC duplex / 100M SR ( Cisco coding )
€ 88,55
Ahead-IT 25Gbit/sec Transceiver SFP28 - LC duplex / 100M SR (Avago AFBR-725TMZ Compatible)
€ 88,55
Ahead-IT 40GB QSFP+ to QSFP+ DAC 2meter - Passive Copper (MC2210130-002)
€ 50,60
Ahead-IT External 100G QSFP28 cable
€ 61,50
Ahead-IT Fiber Cable 80m - LC to LC, Multimode OM3 50/125μm, Duplex
€ 151,50
Ahead-IT Fiber Cable 80m - LC to LC, Multimode OM4 50/125μm, Duplex
€ 177,10
Ahead-IT Network Cable black 1.5m U/UTP CAT6A RJ45 snagless
€ 3,06
Ahead-IT Network Cable black 3m U/UTP CAT6A RJ45 snagless
€ 5,36
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 10M active
€ 220,17
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 12M active
€ 282,90
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 1M
€ 52,64
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 2M
€ 64,34
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 3M
€ 79,95
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 50cm
€ 61,50
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 5M
€ 86,10
Ahead-IT.eu DAC SFP+ to SFP+ 10Gbit cable 7M
€ 128,70
CX4-CX4 10Gbit kabel 0.5M
€ 86,10
CX4-CX4 10Gbit kabel 1M
€ 92,25
CX4-CX4 10Gbit kabel 3M
€ 104,55
Intel XLDACBL1 QSFP+ cable 1M 40Gb
€ 55,35
Mellanox® Passive Copper cable, ETH, up to 25Gb/s, SFP28, 0.5m DAC
€ 60,85
Mellanox® Passive Copper cable, ETH, up to 25Gb/s, SFP28, 1m DAC
€ 66,80
NETGEAR SFP+ DAC 1 Meter - Recommended for M4300 Stacking
€ 59,85
NETGEAR SFP+ DAC 10 Meter (Active) - Recommended for M4300 Stacking
€ 140,98
NETGEAR SFP+ DAC 3 Meter (Passive) - Recommended for M4300 Stacking
€ 85,12
NETGEAR SFP+ DAC 5 Meter (Active) - Recommended for M4300 Stacking
€ 110,39
NETGEAR SFP+ DAC 7 Meter (Active) - Recommended for M4300 Stacking
€ 121,03
Network cable 0.5M green cat5e
€ 1,85
Network cable 1M blue cat6a
€ 4,61