en nl fr
ups
GPU
Alle mogelijke hardware onderdelen voor uw IT-systeem op maat

Enkel met de juiste hardware onderdelen kunnen we een optimaal IT-systeem bouwen. Bij Ahead-IT vindt u alle mogelijke onderdelen voor de samenstelling van kwalitatieve servers. Ook bij herstellingen maken we gebruik van onze lokale voorraad. Op die manier kunnen we u een snelle en persoonlijke service garanderen.

Hier vindt u alle mogelijke hardware accessoires onder één dak:

  • Harde schijven
  • Geheugen
  • SSD’s
  • Kabels
  • Server boards
  • Floppy drives
  • DVD-lezers
  • Processors
  • Monitors
  • GPU
  • Supermicro®
  • Raid controllers
  • Network controllers
  • Voedingen
  • Enzovoort

Informeer gerust naar onze lokale voorraad. Bestellen kan eenvoudig en snel via onze gebruiksvriendelijke website. Nog vragen? Neem contact op.

netwerk controller
ethernet 10gb
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec RJ45 Ethernet copper, Intel X540 chip Do not use for VMware
€ 228,00
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec RJ45 Ethernet copper, Intel X550 chip
€ 243,58
sfp+ 10gb
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT 10Gbit/sec SFP+ transceiver 10Gb/s 10KM SFP+ Transceiver LC, single-mode
€ 99,75
Ahead-IT 10Gbit/sec SFP+ transceiver 10Gb/s 300m SFP+ Transceiver LC, multi-mode
€ 60,80
Ahead-IT 10Gbit/sec SFP+ transceiver, 10Gbps, 550m, Multi Mode, 850nm, with DOM
€ 60,00
Ahead-IT network card, 1 x 10Gbit/sec SFP+, Mellanox 6801-M chip, transceiver optional, only for linux OS
€ 90,00
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec SFP+, Intel 82599ES chip, transceiver optional
€ 275,48
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec SPF+ (PCIe 2.1x8), Intel 82599ES chip
€ 261,25
utp 1gbit
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT network card, 2 x 1Gbit/sec RJ45 Ethernet copper, Intel i350 chip
€ 104,68
Ahead-IT network card, 4 x 1Gbit/sec RJ45 Ethernet copper, Intel i350 chip
€ 152,00
Intel I350-T2 Server Adapter Dual Port Gbit VT-d PCI-e
€ 120,00
Intel I350-T4 Server Adapter Quad Port Gbit VT-d PCI-e
€ 358,13
fibre channel
Voorraad
Product
Dealer prijs
Broadcom LPE31002-AP FC Host Bus Adapter - 2 Ports 16GFC Short Wave Optical – LC SFP+
€ 1.284,00
Marvell Qlogic 32Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x8, SR LC multi-mode optic
€ 2.382,00
Marvell Qlogic 32Gb Single Port FC HBA, PCIe Gen3 x8, SR LC multi-mode optic
€ 1.536,00
QLogic 16GB DUAL PORT FC HBA PCIE GEN3 X4 LC MULTI-MODE OPTIC
€ 677,50
QLogic 8Gb 2Port Fibre Channel HBA x8 PCIe LC Multi
€ 546,00
infiniband
Voorraad
Product
Dealer prijs
NVIDIA Mellanox MCX653105A-ECAT-SP ConnectX®-6 InfiniBand/VPI Adapter Card, 100Gb/s (HDR100, EDR IB and 100GbE), Single-Port QSFP56, PCIe3.0/4.0 x16, Tall bracket
€ 848,26
NVIDIA(Mellanox) MCX653105A-ECAT ConnectX-6 Infiniband HDR100, EDR IB and 100GbE RDMA Card Single-Port QSFP56 PCIe 4.0 x16, No Crypto
€ 1.197,00
40GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
Mellanox MCX4131A-BCAT ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 40GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket
€ 420,00
Mellanox MCX4131A-GCAT ConnectX®-4 Lx EN network interface card, 50GbE single-port QSFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket
€ 600,00
100GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT network card, 2 x 100Gbit/sec QSFP28, Intel E810 chip
€ 854,53
Mellanox MCP1600-C003 Compatible 100G QSFP28 Passive Direct Attach Copper Twinax Cable - 3meter
€ 102,60
NVIDIA(Mellanox) MCX623105AN-CDAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 100GbE Single-Port QSFP56 PCIe 4.0 x16, No Crypto
€ 980,72
NVIDIA(Mellanox) MCX623106AN-CDAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 100GbE Dual-Port QSFP56 PCIe 4.0 x16, No Crypto
€ 1.412,74
50GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
NVIDIA(Mellanox) MCX623102AN-GDAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 50GbE Dual-Port QSFP56 PCIe 4.0 x16 , No Crypto
€ 980,72
25GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT 100Gbit/sec 100GBase-SR4 QSFP28 Transceiver for MMF, 70/100 meters (MPO/MTP) Compatible for Juniper
€ 118,46
Ahead-IT 25Gbit/sec SFP28 transceiver 100m dual-LC, multi-mode - Cisco/OEM
€ 79,89
Ahead-IT 25Gbit/sec SFP28 transceiver 100m dual-LC, multi-mode - Intel
€ 79,89
Ahead-IT network card, 4 x 25Gbit/sec SFP28, Intel E810 chip, transceiver optional
€ 443,83
Chelsio T6225-CR network interface card, 25GbE dual-port SFP28, PCIe3.0 x8, tall bracket, support for RDMA/iWARP/ROCE, 32k connections
€ 654,00
Mellanox MCX512A-ACAT ConnectX-5 EN RDMA Adapter Card 10/25GbE Dual-Port SFP28 PCIe 3.0 x8 Tall Bracket ROHS R6
€ 342,00
Mellanox® transceiver, 25GbE, SFP28, LC-LC, 850nm, up to 100m
€ 166,44
NVIDIA(Mellanox) MCX621102AN-ADAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 10/25GbE Dual-Port SFP28 PCIe 4.0 x8 No Crypto
€ 620,00
NVIDIA(Mellanox) MCX623102AN-ADAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 10/25GbE Dual-Port SFP28 PCIe 4.0 x16, No Crypto
€ 561,98
10GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT 10GBase-T copper transceiver module. (SFP+ to RJ45 - Cat6a/Cat7) - OEM
€ 102,66
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbe and 2 x 10Gbit/sec SFP+, Intel X710 chip, transceiver optional
€ 706,56
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec SFP+, Intel 82599ES chip, transceiver optional Do not use for VMware
€ 218,50
Ahead-IT network card, 2 x 10Gbit/sec SFP+, Intel X710 chip, transceiver optional
€ 228,80
Intel XL710-BM1-Based Ethernet Network Interface Card, 10G Quad-Port SFP+
€ 456,00
200GE
Voorraad
Product
Dealer prijs
NVIDIA(Mellanox) MCX623105AN-VDAT ConnectX-6 Dx RDMA EN Adapter Card 200GbE Single-Port QSFP56 PCIe 4.0 x16, No Crypto
€ 1.399,45
OCP 3.0 Network Cards
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT Dual 100G QSFP28 Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel E810
€ 654,78
Ahead-IT Dual 10G RJ45 Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel X710
€ 262,25
Ahead-IT Dual 10G SFP+ Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel X520
€ 313,50
Ahead-IT Dual 10G SFP+ Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel X710
€ 202,89
Ahead-IT Dual 25G SFP28 Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel E810
€ 249,18
Ahead-IT Quad 10G SFP+ Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel XL710
€ 289,31
Ahead-IT Quad 1G RJ45 Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel I350
€ 136,26
Ahead-IT Quad 25G SFP28 Ethernet Network Adapter OCP 3.0, Intel E810
€ 532,90