en nl fr
ups
GPU
Alle mogelijke hardware onderdelen voor uw IT-systeem op maat

Enkel met de juiste hardware onderdelen kunnen we een optimaal IT-systeem bouwen. Bij Ahead-IT vindt u alle mogelijke onderdelen voor de samenstelling van kwalitatieve servers. Ook bij herstellingen maken we gebruik van onze lokale voorraad. Op die manier kunnen we u een snelle en persoonlijke service garanderen.

Hier vindt u alle mogelijke hardware accessoires onder één dak:

  • Harde schijven
  • Geheugen
  • SSD’s
  • Kabels
  • Server boards
  • Floppy drives
  • DVD-lezers
  • Processors
  • Monitors
  • GPU
  • Supermicro®
  • Raid controllers
  • Network controllers
  • Voedingen
  • Enzovoort

Informeer gerust naar onze lokale voorraad. Bestellen kan eenvoudig en snel via onze gebruiksvriendelijke website. Nog vragen? Neem contact op.

switches
hp
Voorraad
Product
Dealer prijs
HP ProCurve Switch 1820G-24 port stackable 22 x 10/100/1000 en 2 Gigabit uplink/mini-GBIC
€ 141,45
netgear
Voorraad
Product
Dealer prijs
Netgear Hot Swap PSU for M4300 Switches - APS250W
€ 279,62
NETGEAR ProSafe M4300-12X12F switch - fully managed - stackable - 12 x 10Gb ethernet - 12 x SFP+ 10Gb - rack-mountable
€ 2.410,80
NETGEAR ProSafe M4300-24X switch - fully managed - stackable - 24 x 10Gb ethernet - 4 x 10Gb SFP+ shared - rack-mountable
€ 3.325,00
NETGEAR ProSafe M4300-24X24F switch - fully managed - stackable - 24 x 10Gb ethernet - 24 x 10Gb SFP - rack-mountable
€ 5.719,00
NETGEAR ProSafe M4300-24XF switch - fully managed - stackable - 24 x SFP+ 10Gb - rack-mountable
€ 3.273,09
NETGEAR ProSafe M4300-48X switch - fully managed - stackable - 48 x 10Gb ethernet - 4 x 10Gb SFP+ shared - rack-mountable
€ 4.797,00
NETGEAR ProSafe M4300-52G switch - fully managed - stackable - 52 x 1Gb ethernet - 2 x 10Gb SFP+ and 2 x 10Gb ethernet - rack-mountable
PROMO
€ 1.291,50
€ 1.265,67
NETGEAR ProSafe M4300-8X8F switch - fully managed - stackable - 8 x 10Gb ethernet - 8 x SFP+ 10Gb - rack-mountable
€ 2.152,50
NETGEAR SFP+ Transceiver 10GBASE-SR (Multimode)
€ 331,97
MANAGED SWITCH PREMIUM
Voorraad
Product
Dealer prijs
NVIDIA(Mellanox) Mellanox Technical Support and Warranty - Silver, 5 Year, for SN2010 Series Switch
€ 1.045,26
NVIDIA(Mellanox) MSN2010-CB2F Spectrum Based 25GbE/100GbE 1U Open Ethernet Switch with Onyx 18 SFP28 and 4 QSFP28 Ports 2 Power Supplies AC x86 CPU Short Depth P2C Airflow
€ 7.293,00
NVIDIA(Mellanox) MSN2010-CB2R Spectrum Based 25GbE/100GbE 1U Open Ethernet Switch with Onyx 18 SFP28 and 4 QSFP28 Ports 2 Power Supplies AC x86 CPU Short Depth C2P Airflow
€ 5.219,00
NVIDIA(Mellanox) MSN2100-CB2F Spectrum Based 100GbE 1U Open Ethernet Switch with Onyx 16 QSFP28 Ports 2 Power Supplies AC x86 CPU Short Depth P2C Airflow
€ 12.613,65
NVIDIA(Mellanox) MSN2100-CB2R Spectrum Based 100GbE 1U Open Ethernet Switch with Onyx 16 QSFP28 Ports 2 Power Supplies AC x86 CPU Short Depth C2P Airflow
€ 12.613,65
MODULES
Voorraad
Product
Dealer prijs
Ahead-IT Transceiver 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m LC Duplex for Netgear
€ 60,60
Ahead-IT Transceiver 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m LC Duplex for Mellanox
€ 109,08